Zagęszczanie włosów keratyną

Włosy są mogą być z natury piękne, sprężyste i bujne, jednak nie zmienia to faktu, iż potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i odżywienia. Wynika to z ciągłego narażenia ich na czynniki uszkadzające, jak niekorzystne warunki atmosferyczne, wahania temperatury, a także zabiegi: prostowanie, suszenie gorącym powietrzem, farbowanie czy koloryzacja. Włosy mogą być również osłabione wskutek przebiegu chorób towarzyszących. Bez względu na przyczynę ich utrata wymaga zastosowania środków zagęszczających i dodających fryzurze objętości.

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi fryzjerskie i ogólnodostępne preparaty zawierające w swoim składzie białko – keratynę. Jest ona naturalnym budulcem włosów, a pogorszenie ich kondycji wiąże się właśnie z jej niedoborem. Wzmocnienie i zagęszczenie włosów keratyną zapewnia ich odbudowę, nawilżenie, wygładzenie łodyg włosowych i zahamowanie rozdwajania się końcówek.

Keratyna to białko gwarantujące niezwykłą odporność włosów i ich ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Środki umożliwiające doraźne dodanie włosom objętości, np. kosmetyki Dr Hair, występują w postaci proszku, którego aplikacja polega na posypaniu włosów u ich nasady oraz równomiernym rozprowadzeniu. Dzięki temu, łodygi włosowe zostają uniesione, a włosy zyskują na grubości ze względu na mocno przyczepione do nich cząsteczki keratynowe.

Tak prosty skład preparatów zapewnia niezwykle naturalny i świeży efekt zagęszczenia utrzymujący się, aż do usunięcia środka z włosów podczas ich mycia. Budowa cząsteczek keratyny zapewniająca im wysoką przepuszczalność świetlną sprawia, że kosmetyk Dr Hair występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i możliwe jest jego precyzyjne dopasowanie do koloru włosów. Zawarta w składzie keratyna zapewnia obok rewelacyjnego efektu gęstości, również poprawę kondycji włosów, które wyglądają na niezwykle zdrowe, lśniące i mocne. Jest to znakomite uzupełnienie podstawowego leczenia problemu rzadkich lub przerzedzonych włosów podnosząca znacznie samoocenę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *